اسپیندل اویل

اسپیندل اویل فورفورال اکستراکت یا R.P.O محصول جانبی واحد استخراج با حلال در پالایشگاه های روغن سازی بوده و حاوی درصد بالائی از ترکیبات حلقوی اشباع نشده و یا آروماتیکی می باشد. این فرآورده از ثبات کیفی مناسب برخوردار بوده و بعلت بالا بودن عدد BMCI آن شرایط مناسبی را برای استفاده در صنایع دوده سازی فراهم می سازد.

موارد کاربرد : در صنایع گوناگون از جمله صنایع لاستیک، دوده، کفپوش وسیم و کابل استفاده می شود.

نوع بسته بندی: بشکه.

فورفورال اکستراکت یا R.P.O چیست ؟

ترکیباتی است حاوی آروماتیک بالا، حاصل از فرآیند جداسازی با حلال فورفورال که به منظور بهبود خواص روغن پایه در دماهای بالا و کاهش هزینه ها در تولید محصول نهایی انجام می شود. در واقع محصول مورد نظر از Rubber Process Oil بدست می آید که در فرمولاسیون ساخت بسیاری از محصولات پایه الاستیکی کاربرد دارد. این محصول در پروسه ترکیب محصولات پلاستیکی استفاده میشود که کمک به بهبود پراکندگی فیلرها و جریان ترکیبات پلاستیکی دارد.

نام تجاری اسپیندل اویل

RPO

مشخصات فیزیکی و شیمیایی اسپیندل اویل RPO

اسپیندل اویل

این ماده در 3 گروه تولید میشود:
1. نوع معطر : ویژگی های اصلی هیدروکربن های معطر، وجود ساختار کربن با ترکیب دوبرابر است. عصاره های آروماتیک که از پالایشگاه های منتخب تهیه شده اند و به طور مناسب برای تطابق با مشخصات دقیق ترکیب شده اند، برای ترکیب قطعات به منظور تولید لاستیک، ورق های تقویت شده و قالب، لاستیک مقاومتی و غیره استفاده می شود.
2. نوع نفتینیک : نفتنیک یک کلاس از هیدروکربن ها است که همچنین به عنوان ‘ سایکلوپارافین ‘ نامیده می شود. ساختار آنها شبیه حلقه معطر است، با این تفاوت که یکپارچه بوده و ساختار پایدار دارند. تعداد زیادی از این حلقه های هیدروکربن ممکن است با یکدیگر مرتبط باشند که نشان دهنده انواع گرید های موجود است. استحکام رنگ منحصر به فرد آنها، حلالیت و پایداری حرارتی خوب آنها را برای محصولات قالبی، دمپایی، لوله های LPG، کاشی های کف و غیره ایده آل می کند.
3. نوع پارافینی : این گروه متشکل از مولکولهای هیدروکربن مستقل از ویسکوزیته های مختلف را تشکیل میدهند. همانطور که طول زنجیره افزایش می یابد، ویسکوزیته نیز با آن افزایش می یابد و فرایند تولید لاستیک روغن، چسبندگی بیشتری پیدا می کند. این گروه از این مواد استفاده گسترده ای را در EPDM ( بهبود دهنده های ویسکوزیته ) ، لاستیکهای باتیل پیدا می کنند. وجود نقطه اشتعال بسایر بالا در این نوع محصول، مزایای فراوانی در تولید محصولات افزایه های روعن موتور ایجاد می نماید لذا در تولید این دسته از محصولات بسیار استفاده می شوند.

کاربرد اسپیندل اویل RPO

مورد مصرف در فرمولاسیون و ساخت محصولاتی نظیر تایر اتومبیل، لاستیک، کمک فنر، کفش، شلنگ های صنعتی، روکش سیم و کابل، مواد کفپوش، یا بعنوان حلال درساخت چسب، آب بندها، پولیش ها و کربن سیاه (کربن بِلَک).

بسته بندی و HS کد محصول

بسته بندی این محصول بصورت بالک و یا در بشکه های 170 کیلوگرمی موجود می باشد.
HS Code: 27129020

جدول مشخصات فنی محصول اسپیندل اویل

مشخصات فیزیکی/شیمیایی مقدار روش تست ASTM
گرانروی کینماتیک در 100° سانتیگراد و cSt 20 ≥
65 ≤
D-445
نقطه اشتعال، °C 250   ≥ D-92
وزن مخصوص در °C 6/15  Kg/m³ 995 D-1298
نقطه ریزش، °C 35   ≤ D – 97
نقطه آنیلین  °C 40 ≤
60 ≥
IP- 2
میزان گوگرد ، WT% 4 D-2622
میزان خاکستر، WT% 05/0 D-482
نوع کربن %
CA
CN
CP
40
25
35
D-3238

قیمت فورفورال اکسترکت (RPO)

جهت اطلاع از قیمت این محصول و همچنین سایر محصولات، با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

خرید فورفورال اکسترکت (RPO)

خرید اسپیندل اویل و فورفورال اکسترکت از شرکت اِکسین پارافین

دیگر محصولات